Novoroční předsevzetí

Oslavy Nového roku 2018 jsou již za námi, šampaňské je také již vypito a nastává realita všedních dní. Pomalu si hledáme všechny možné důvody, jak se vymluvit z našich novoročních předsevzetí (alespoň někteří, z těchto důvodů si proto já osobně nedávám žádná) a vždy si zdůvodnit, proč ta či ona záležitost ještě počká případně se sama nějak vyřeší.

Z našich mnohaletých zkušeností existuje spousta lidí, kteří utrpěli v nedávné minulosti zdravotní újmu ať již při dopravní nehodě, pracovním úrazu nebo v jiné situaci a nechávají buď vše jen tak volně plynout, nebo se spoléhají na to, že je ještě dostatek času, případně je někdo osloví a nabídne jim řešení jejich případu. Tak to ale bohužel v našem životě nefunguje a sami jaksi podvědomě tušíme, že za všechno je třeba tvrdě bojovat.

Stále narážíme na mýtus, že pokud nemám životní nebo úrazové pojištění, tak např. v případě dopravní nehody, kterou jsem nezavinil a utrpěl jsem zdravotní újmu, nemám žádný nárok na odškodnění. Nebo pokud jsem si stopnul auto a dojde k dopravní nehodě, pak jako stopař mám prostě smůlu a na nic nemám nárok. Kolikrát takový dotaz zazněl na našem fóru případně kolikrát na něj odpovídali naši operátoři?

A jak to všechno vlastně souvisí s novým rokem? Není právě vhodný okamžik se zamyslet, sebrat odvahu, překonat vnitřní strach nebo jen pohodlnost a zkusit oslovit právě náš Spolek na ochranu práv poškozených? Rádi zdarma posoudíme Váš případ, psychicky Vás podpoříme a určíme, jaké všechny nároky na odškodnění Vám ze zákona náleží. A jestli se sami rozhodnete, že do toho s námi půjdete, nabídneme Vám zastupování při získávání zákonných nároků. Pokud se nám společně podaří získat pro Vás odškodné (naše úspěšnost je více než 95%, v případě neúspěchu neplatíte jakékoliv výdaje za zastupování), uvítáme pro náš spolek dobrovolný finanční dar ze získaného odškodného.

Není to docela dobrá nabídka do nového roku 2018?  

Pomoc s odškodněním